annadi

annadi adatlapja

Regisztráció2013.10.04
Utoljára itt2013.10.05

Átlagos 2013. október 4.a párjával járt itt
Még csak egyszer voltunk itt, de akkor nem szereztem valami pozitív élményeket. Valamilyen évforulót ünnepeltünk itt. Mivel már sokan dicsérték és ajánlották izgatottan vártam. De soha nem felejtem el a dolgot. Emlékszem mit ettem: Csirkét hercegnő módra jázminrizzsel. Előtte még soha nem ettem jázminrizst, ekkor először.
Kiváló 2013. október 4.gyerekekkel járt itt
Férjemmel itt volt az első randink :) 10 éve vagyunk együtt, jól sikerült randi volt. A helyet nagyon szeretjük, ha valami alkalom van, ha tehetjük ide jövünk ünnepelni. Az ételek finomak, nagyon finomak. Bár a pincérek között néha káosz van legutóbb is vagy 3-4 megfordult az asztalunknál. Amúgy a kiszolgálással is megvoltunk elégedve.
Kiváló 2013. október 4.gyerekekkel járt itt
Itt nyaraltunk idén a családdal. Nagyon szép környezetben található a Hotel és nagyon finomak és bőségesek az ételek. Kisfiamnak külön tetszett a játszótér és a játszósarok. A wellness részlegen a víz tiszta volt és kismamaként mertem használni. A közelben nagyon sok szép látnivaló van, ahová nem kellett sokat utazni sem és túrázni is nagy élmény.
Felhasználó fényképei:
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő -