Babák

Babák adatlapja

Családanya vagyok, két cuki gyerkőccel
A férjemmel és a gyermekeinkkel járunk rendszeresen kirándulni, wellness-ezni, fűrdőzni, hétvégézni :)
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Vízimádó  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2014.10.28
Utoljára itt2018.02.06

Kiváló 2014. október 28.gyerekekkel járt itt
A helyet egy nagyon kedves család üzemelteti, és ez érződik mindenen. A szállásunk nem náluk volt, csak félpanzióra fizettünk be. Amikor megérkeztünk betértünk egy ebédre. A fogadtatás nagyon szívélyes volt. Még gyerek etetőszéket is kaptunk. Az ebéd bőséges volt, és nagyon nagyon finom. Az adagok hatalmasak.
Kiváló 2014. október 28.gyerekekkel járt itt
Sok mindent meg lehet kóstolni. Az ételek frissek, nagyon jó ízűek! A hely kellemes, nagyon tágas. A hangulat nagyon kellemes, nagy a pörgés. A pincérek kedvesek, készségesek. Nem kell sokat várni az italokra. Annyit és azt ehetsz, amit szeretnél. Mindenki megtalálhatja amit szeret, vegák és allergiások is.
Átlagos 2015. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Hétvégén Makón voltunk a családdal, 3 felnőtt és 1 kisgyerek. Mivel a vacsorák későre estek, ez volt az egyetlen hely, ahol házhoz szállították az ételt, csak emiatt ettünk innen. Első este pizzát rendeltünk, még forró volt mikor a futár hozta. A feltétek bőségesek voltak, és ízre és állagra is nagyon finom volt.