Baraklay

Baraklay adatlapja

Átlagos ember vagyok, átlagos igényekkel, ritkán járok étterembe.
Ilyen vagyok
Paleolit  •  Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Zöldségkedvelő
Regisztráció2014.08.09
Utoljára itt2016.09.08

Kiváló 2014. augusztus 9.barátokkal járt itt
Gyakran járok oda, és mindig elégedett voltam. Általában sima retro burgert eszem, de sokmindent kipróbáltam már. A lányok kedvesek, a hozzávalókat frissen sütik, és árban is nagyon jó. Az étel elkészülésére általában várni kell, de aki siet, az vegyen egy hűtött szendvicset valamelyik benzinkútnál, és egye azt.
Gyenge 2015. november 3.egyedül járt itt
Kezdetekben nagyon jó hely volt, szerettem ide járni. De semmi nem tart örökké, az árak nagyra nőttek, a színvonal meg egyre csökken. A süteményes pultot például jobb messzire elkerülni. A kiszolgálás futószalagszerű, kábé, mint egy menzán. Este hat után minden féláron van, de inkább csak már nem dupla áron, mint addig egész nap.
Kiváló 2016. szeptember 4.a párjával járt itt
Tegnap ebédre ültünk be a párommal, miután felmentünk a kilátóhoz. Ő szarvaspörköltet evett sztrapacskával, én pedig rántott sertésbordát grill zöldséggel. Desszertnek forró szerelmet rendeltünk, ami méltó volt a nevéhez :). A pincér nagyon készséges volt, pedig tele volt az étterem terasza, és mi háromszor küldtük vissza, mert még nem választottunk(beszélgettünk).