Birki János

Birki János adatlapja

Birki János vagyok, ha tehetem utazok, és lehetőleg kis hazánkban. Szeretem a szép helyeket, a fínom ételeket, a kellemes környezetet egy szálláson, igényes vagyok a tisztaságra, egyáltalán a vendéglátásra. Szívesen wellnesezek,büszke vagyok rá, hogy nálunk bőven vannak kiváló gyógyvizek! Ha elmegyek valahova, az első dolgom hogy kimegyek a mosdóba,és megiszok egy kávét. Ha mindkettő megfelel, már megvan az alap hangulat. És jöhet a többi. Tisztaság, ételek minősége, vendég szeretet, és olyan apró dolgok, amikre sokan azt mondanák kicsire nem adunk. Igenis, elrontja a hangulatomat ha a WC-ben nem tudok felállni mert beverem a fejem a pisoárba, vagy nem tudom úgy megmosni a kezem hogy utána legyen egy tiszta kéztörlő, vagy rossz az automata. És lehetne sorolni. Azonban örömmel látom, hogy egyre több a kiváló szálláshely!!
Regisztráció2015.07.19
Utoljára itt2020.03.11

2015. július 19.a párjával járt itt
Talán nem túlzó ha azt mondom, az ország egyik legjobb étterme. Nem tudom ki a séf, és nem érdekel ki a tulajdonos. A kiszolgálás viszont figyelmes és mosolygós, az ételek kiajánlása eleve étvágy gerjesztő, az üdítő valóban rostos, az ízek pedig. . . . . szóval igazán nyam nyamm! ! Aláfestés képpen pedig a gitár zene diszkrét és kultúrált.
Kiváló 2017. március 30.családjával járt itt
Többször jártam már ott, a feleségemmel és társasággal is. Mindegy mit választassz, minden fínom, és minden ízlésesen van tálalva is! Minden igényt kielégítő, fiatal, lelkes csapat. Minőségi, ízletes ételek, figyelmes hozzáértő kiszolgálás, osztályon felüli chef! ! A kiszolgálás a belépésedtől a távozásig tart, semmi feltűnő, egyszerűen kiváló!
Kiváló 2016. január 5.a párjával járt itt
A nejemmel már bejártuk Kis Országunk szinte minden zugát. Nagyon sok jó -és egyre jobb- és sok rossz tapasztalattal gyarapodtunk. Röviden, az Erkel Hotel a legjobbak között volt. Azért írom múlt időben, mert a múlt évben jártunk ott utoljára. De visszatérünk. Többek között tisztaság, inteligens személyzet, és utólérhetetlenül bőséges és ízletes ételek várnak az odalátogatókra.