Bridzsi

Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Vízimádó
Regisztráció2016.05.07
Utoljára itt2016.09.11

Kiváló 2016. június 6.gyerekekkel járt itt
Szeretünk a vendéglőbe járni, a keves kiszolgálàs, a családias hangulat, a kellemes légkör mindig jó érzést tölt el bennünk. Az ételek mindig finomak, a pacal itt a legkiválóbb mind közül, amit valaha ettem. Amikor jó idő van kint tudunk enni, és ilyenkor ezt meg is tesszük. A kislányom kedvence a Szántódi ropogós, általában mindig ezt kéri, ha idejövünk.
Kiváló 2016. május 7.a párjával járt itt
A Hotelban az tetszett a legjobban, hogy a legmagasabban fekvő szálláshely, és messzire el lehetett látni a tájat. A szobánk egy parkra nèző szoba volt, aminek nagy előnye volt, hogy csendes. Reggel a madarak csiripelésére ébredhettem. Hátránya, hogy a szobaablakból nem lehetett látni a kilátást.
Kiváló 2016. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Az elhelyezkedése nagyon jó, mivel nem a tömegben van benne, egy szomszédja van, ezért nagyon csendes, kikapcsolódni vágyóknak ideális. A szobák szépek, mi kilátást kaptunk a hegyre :)
A reggeli nagyon bőséges, és finom volt; a személyzet kedvessége leírhatatlan. . . Sajnos csak egy éjszakát tudtunk itt tölteni, de szívesen újra meglátogatnánk.
Felhasználó fényképei:
Hegyi Panzió Szilvásvárad -