CJenny23

CJenny23 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Tésztakedvelő  •  Sushi imádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Vízimádó
Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2022.01.08

Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Kiváló ételek, bőséges adagok, szép tálalás, nagy választék, ami jellemzi a konyhát. Ár-érték arányban mindenképp kiváló. A kiszolgálás gyors és figyelmes, kedves, udvarias személyzet. Az étterem elhelyezkedése is nagyon jó, belső tér hangulatos és modern. Több alkalommal látogattuk meg az éttermet, családi rendezvénykor is elégedettek voltunk.
Kiváló 2014. július 18.barátokkal járt itt
Gyorsan finomat, sokat:) és minőséget! Ez a Heaven! Itt mindig jóllakunk. Gyros tál első osztályú:) Haevan saláta nagyon finom, tortilla, csirkés szendó sorolhatnám. Érdemes megkóstolni a többit is. Kiszolgálás barátságos, mosolygós, árak nagyon kedvezőek, kerthelyiség hangulatos. Ajánlom mindenkinek aki Kiskunfélegyházán jár a fő utcán.
Kiváló 2016. március 6.barátokkal járt itt
Kiváló étterem, nagyon hangulatos, gyönyörű terasszal. Személyzet mosolygós, barátságos, segítőkész kiszolgálás gyors. Nagyon meg voltunk elégedve. Az ételek változatosak, ízletesek, minden nagyon finom volt.
Igényes hely bárkinek csak ajánlani tudom aki egy nyugodt szép helyen kíván ebédelni.