dédunoka

dédunoka adatlapja

Regisztráció2015.05.31
Utoljára itt2022.11.16

Kiváló 2019. április 30.barátokkal járt itt
a cukrászda neve százéves, azonban ha belépünk igaz hogy egy kicsit a múltban járunk korhű bútorok és ruhák párosulnak a mai kornak megfelelő minden igényt kielégítő nagyon finom cukrász termékekkel. Aki Gyulán jár igazán megbánhatja, ha ide nem tér be. Mindez még párosul egy egyedül álló múzeumi élménnyel.

Átlagos 2021. november 20.a párjával járt itt
202111 15én érkeztünk recepción egyedül voltunk bejelentkezés gyors volt pár perc múlva kaptuk a papirokat, amely idegen névre szólt, sürgés forgás kaptunk egy másik kártyát felmentünk a szobába benyitottunk, kiderült hogy a szobába már laknak, idegen emberekre rányitottunk, rendkívül kellemetlen percek, le a recepcióra fél óra ügyintézgetés után másik szoba szerencsére ebben nem laktak.
Kiváló 2019. június 1.barátokkal járt itt
kellemes környezet barátságos fogadtatás, finom ételek, nagy választék, nagyon finom kacsát ettünk, bőséges volt desszertet már nem is tudtunk kóstolni, pedig több is volt kedvünkre való. Gyakran járunk Gyulára árban és színvonalban a legjobbak között van csak ajánlani tudom. Nagyon jó helyen van az étterem, egy jó fürdőzés után rövid sétával elérhető