dr.kocsis étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg dr.kocsis értékeléseit!

Olvasd el dr.kocsis étterem értékeléseit!

dr.kocsis értékelései

Ausztriába menet -

Tercia Kópháza Kópháza

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 28.
Ausztriába utazva gyakran szállunk meg egy éjszakára Sopronban. A külvárosi panziótól alig pár kilométernyire, jól megközelíthető helyen található a főút mentén az étterem. Parkolni könnyű, annak ellenére, hogy szinte telt házas az étterem. Érkezésünkkor a pincér mutatott egy asztalt, és szinte rögtön fel is vette az italrendelést. Friss limonádét fogyasztottunk.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Forgalmas, napsütéses tavaszi napon vacsoráztunk az étteremben. A panorámás teraszon az elhelyezés kitűnő volt. A pincér kedves, előzékeny és gyors. Az ételek ízletesek, ár-érték arányban megfelelő, a balatoni árakkal vetekszik. Sajnos, ha jól értesültem üzemeltető váltásra készülnek, ami remélhetőleg nem okoz majd minőségi romlást. Ajánlom másoknak is.
Háromhuta túra -

Barátok Étterem Háromhuta

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 31.
Zemplén legszebb kő kilátópontjain tett túránkat Háromhután fejeztük be. A környék vendéglátó egységekben szegényes, de annál varázslatosabb a természeti környezet. Választási lehetőség híján érkeztünk a panzió elé, ahol a frissen sültek illata csábító volt. Betértünk hát, és nem is csalódtunk. Egyszerű környezetben, nem csak a szállóvendégeknek főznek.
Zempléni kaland -

Aranyhordó Étterem Pere

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 31.
Regéci tartózkodásunk alkalmával találtunk rá erre az eldugott étteremre. Regécre házhoz szállítást is vállalnak, de mi személyesen látogattunk ide. Éppen egy esküvő zajlott, de ennek ellenére udvariasan szolgáltak ki minket. A vendég seregtől függetlenül, külön helységben tudtunk vacsorázni. A kiszolgálás udvarias volt, a rendelt frissensültek igényünket kielégítette.
Túra a Bükk alján -

Vadvirág Étterem Bogács

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Egy Cserépfalun töltött, kellemes, kirándulós nap után hazafelé indulva tértünk be Bogácson ebbe az út menti étterembe. Már az ajtó kinyitásakor udvariasan fogadott a pincér, aki mindenben segítségünkre volt. Az étlap kínálata nem hagyományos. Két ízletes fogást választottunk, mindkettővel maximálisan meg voltunk elégedve. A tálalás kifogástalan, a felszolgálás udvarias.
2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 1.
Cserháti kirándulásunk során, a Tepke csúcsán figyeltünk fel az érdekes útjelző táblára: Bableves csárda. Igaz, hogy Mátraszőlős felé hagytuk el a hegyet, de úgy döntöttünk, hogy megkeressük ezt az Alsótoldi csárdát. Az erdő közepén lévő étterem a kéktúra vonalán található. Falusi, kellemes hangulat, kedves kiszolgálás.
Étterem a Pilisben -

Kopár Csárda Pilisvörösvár

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Mint általában, most is túrázástól megfáradva tértünk be ebédelni. Az út mentén feltűnően hirdetett csárda felkeltette az érdeklődésünket. Hétköznap gyanánt kevesen voltunk, rajtunk kívül egy család étkezett. A belső miliő hangulatos. A terítés kifogástalan. A pincér kedves,készséges. Az étlap választéka széles.
2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 24.
Visegrádról hazafelé jövet kerestünk kisebb étkezésre alkalmas helyet. Mivel megelőzően már ért minket csalódás visegrádi étterem miatt, ezért úgy döntöttünk, hogy tovább megyünk, a Duna parton keresgélünk. A piros lámpánál várakozva lettünk figyelmesek az ernyők alatt falatozó vendégekre. A sarkon parkolni is sikerült, ezért betértünk.
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Felsőtárkányt Lilafüreddel összekötő vadregényes útról érkeztünk vasárnap este éttermet keresve. A Molnár csárda mellett visz el az út. Kívülről csalogató megjelenése segített a döntésben. Van vendégparkoló, így az útról könnyen le lehet kanyarodni. A teraszon foglaltunk helyet, az idő éppen kellemes volt. A berendezés puritán, de a szabadban való étkezésre alkalmas.
Visegrádi kiruccanás -

Étkek Háza (Palotaház) Visegrád

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 24.
Túrázástól megfáradtan, éhesen kerestünk éttermet. Mivel önkiszolgáló, gondoltuk nem kell várni az étel elkészítésére, ezért választottuk ezt a helyet. A hangulata jó,kellemes környezetet teremt a berendezése. Az ár-érték aránnyal nem voltunk ugyan megelégedve, az önkiszolgáló mivoltához képest elég drágának bizonyult.