Evita

Evita adatlapja

Regisztráció2014.01.06
Utoljára itt2014.04.30

Kiváló 2014. április 24.családjával járt itt
Szüleink 50. házassági évfordulóját ünnepeltük itt. Télen, hidegben, ahogy beléptünk az étterembe, úgy éreztük mintha fent lennénk az Alpokban, egy kis hegyi fogadóban. A hasábfából kirakott válaszfalak, működő kemence, fából készült csillár, a személyzet bajor népművészeti viselete stb. biztosítják a hely egyedülálló hangulatát.
2014. február 24.családjával járt itt
Mi júniusban, szülinapi partit tartottunk itt,és nagyon jól éreztük magunkat. A kiszolgálás megfelelő volt, a svédasztalos ebéd bőséges és finom. Többször voltunk már itt családdal, nagyobb társasággal ballagás, családi ünnep alkalmával. Mindig teltház volt, és mi mindig pozitív élményekkel távoztunk. Visszatérünk máskor is.
Kiváló 2014. január 22.barátokkal járt itt
Több Sárvári étteremben voltunk már, barátokkal, családdal, szerintünk messze ez a legjobb ! Az étterem hangulatos, ízléses, az ételek nagyon finomak, a kiszolgálás gyors, a személyzet kedves, udvarias. Csak most fedeztük fel, de ezentúl ha Sárváron járunk, biztos itt fogunk étkezni. Bátran ajánljuk másoknak is, nagyon jó hely !