Flipi

Flipi adatlapja

Regisztráció2013.11.27
Utoljára itt2014.07.01

Kiváló 2013. november 28.a párjával járt itt
Engem a párom hozott el ide először,aki már többször járt itt azelőtt és váltig állította,hogy bele fogok szeretni. Persze igaza is lett,mert egy nagyon kellemes,barátságos étterem ahol nagyon jó a kiszolgálás és az ételek is finomak,egyben kiadósak is. Az árak is megfelelőek számunkra.
2013. november 29.a párjával járt itt
Én a párommal jártam itt 2013 október közepén. Az idő sajnos nem volt a legjobb akkor,de ezt elfelejtette velünk az,hogy a szálloda viszont nagyon szuper volt,főleg az,hogy Duna kanyarra néző szobánkból a kilátás valami pazar volt. Az utolsó nap reggelén mikor felkeltünk és kinéztünk az erkélyről a felkelő nap beragyogta az egész tájat,Nekem még a szám is tátva maradt attól a látványtól.
Kiváló 2014. június 17.a párjával járt itt
Május végén voltunk itt ünnepelni. A kastély csoda szép és a park tele van gyönyörű rózsákkal. A második este vacsora közben olyan meglepetéssel készült a párom amire még álmomban sem mertem gondolni. Kihívták valamilyen ürüggyel aztán egy letakart tálcával jött vissza és közben szólt a kettőnk száma.
Felhasználó fényképei:
Fried Kastély Hotel Simontornya - Fried Kastély Hotel Simontornya - Fried Kastély Hotel Simontornya - Fried Kastély Hotel Simontornya - Fried Kastély Hotel Simontornya - Fried Kastély Hotel Simontornya - Fried Kastély Hotel Simontornya -