Hela

Hela adatlapja

Regisztráció2016.04.04
Utoljára itt2016.04.04

Kiváló 2023. június 16.a párjával járt itt
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, nyugalom, jó levegö, föleg az ételekkel ( nagyon finomakat föztek), a személyzet is nagyon kedves volt (felszolgálók, recepciósok). A környezet nagyon szép volt a bazénok körül is, nem muszajt állandóan a napon lenni, mivel sok szép fa volt ott. Ami nem volt a legjobb az a WIFI volt, lehetett volna jobb is.
Ensana Thermal Sárvár válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését, és hogy szállodánkat választották. Hálásak vagyunk, hogy megosztotta velünk tapasztalatait, melyek alapján a jövőben fejleszteni tudjuk majd szolgáltatásainkat.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!
2023. június 19., , Ensana Thermal Sárvár
Kiváló 2023. szeptember 1.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel, csak két dolog ami nem tetszett, az egyik a bent lévö medencék klórozása, mert még a levegö sem volt jó, ha jobb idö lett volna akkor inkább a kinti mendencékben fürdök. A másik dolog ami nem tetszett az pedig a szobánkban (1201 sz. ) lévö nagyon alacsony WC- kagyló (nem nyugdíjasoknak való).
2016. április 4.a párjával járt itt
Minden rendben volt csak két dolog nem tetszett - az egyik az volt,hogy a jó időben nem volt kedvünk a teraszra ülni (pedig szerettünk volna), mert a takarítónők a négy nap alatt nem voltak képesek a teraszon takarítani ( asztal és a székek porosak voltak, teli hamutálca egy kis esővel a teraszon szemét és sok pókháló volt.