Mezi00
Felfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság

Mezi00 adatlapja

Sziasztok!
Egy fiatal egyetemista lány vagyok, aki szereti a hasát és szeret jókat enni.
Kaják terén elég válogatós vagyok, de szeretek új helyeket kipróbálni. Ezeket a felfedezéseket elsősorban a Párommal teszem, aki szintén nyitott az új helyekre.
Egri vagyok, de Pesten járok egyetemre, így elsősorban ezekről a helyekről írnék értékelést.
Regisztráció2014.06.19
Utoljára itt2017.08.29

2015. június 7.a párjával járt itt
Lassan egy éve, hogy megnyílt ez a hely. Maga az alapanyag minőségi, semmi sem mű ( a tejszínhab sem). Van olyan süti, amelyik nagyon finom(pl aranyszelet), de van ami borzasztó (a pisztáciás). A kiszolgálás pocsék, a nő nagyon flegma és rengeteget kell várni. Ha valaki erre jár, egyszer próbálja ki, de ne fűzzön nagy reményeket a helyhez.
Szörnyű 2015. március 4.a párjával járt itt
Soha életemben nem csalódtam még egy helyben sem. Az ételek minősége pocsék, a hús rágós volt és félig nyers, a besamel mártás borzasztó. . Sajnos az étterem látogatást követő 3 napot az ágyban töltöttük (érdekes, hogy csak azok, akik itt étkeztek)
Soha többé nem szeretnék ide menni és senkinek nem fogom ajánlani.
2015. május 28.a párjával járt itt
A Párommal jártam itt a múlt héten. A bónusz brigádon vettünk kedvezményes belépőket, amelyek ára tartalmaz egy koktélt is, így 1500 Ft-ért tudtunk bemenni (fejenként), többet szerintem nem is ér az egész. Elég pici helyről van szó, ilyen szempontból csalódás nekem. Szerintem lehetne 3*-4* nagyobb is!