Ronika

Ronika adatlapja

Regisztráció2017.02.16
Utoljára itt2017.02.20

Kiváló 2017. február 20.a párjával járt itt
Esztergomi wellness puhenesünk alkalmával, már határozott céllal érkeztünk a Széchenyi téren elhelyezkedő Pubba. A kézműves sörök árusítása volt vonzó a számunkra. Éppen ebéd időben voltunk így meg ebédeltünk, Mondhatom, hogy nem csalódtunk. Nagy, bőséges adagodt kaptunk. Én glutén érzékeny vagyok és minden gond nélkül tudtam választani az étlapról.
Kiváló 2017. február 16.a párjával járt itt
A párom születésnapját ünnepeltük Esztergomban egy wellness hotelben. Szép napos délután egy hangulatos kávézot kerestünk és a Szamos cukrászdára esett a választásunk. Nem bántuk meg. Nagyon kellemes, látványos környezetben, finom süteményeket és kávét ittunk. A személyzet kifogástalanul kedves volt.
Kiváló 2017. február 16.a párjával járt itt
Rendkívül kulturált,modern, tiszta, kényelmes. Ár érték arányban remeknek mondanám, a svédasztalos reggeli bőséges és nagyon finom. A személyzet kifogástalanul kedves, segítőkész. A szoba a kényelmes, tiszta, tágas. Jól szigetelt, csendes. A fürdőszoba szintén tiszta. Remek a WiFi szolgáltatás. Jó a parkolási lehetőség a szálloda előtt.