SZELI

SZELI adatlapja

Regisztráció2014.12.11
Utoljára itt2016.09.27

Gyenge 2015. január 6.családjával járt itt
A városban évente 4-6 alkalommal a párommal megszállunk általában mindig máshol. A megérkezésünkor kicsit furcsállotuk, hogy a be csekkoláskor azonnal ki kellett fizetnünk a szobát. A szállásunk alatt müködött az étterem így a konyhai zörejek mellett volt szerencsénk az illatokat is élvezni.
Szörnyű 2015. január 6.a párjával járt itt
A párommal voltunk itt. Az félpanzió adagja sajnos elég kevés volt, lehet hogy inkább az étel lapról kellett volna rendelnünk. A Guliver oldsalon keresztül foglaltunk, de ott a negativumokat nem közölték a furom oldalon ? :( igy most itt teszem meg. A szállással a legnagyobb problémám az volt, hogy az ágyból több helyen kiálló rosdásrugok a hátmat összeszurkálták.
Kiváló 2014. december 11.a párjával járt itt
Ajánlom mindenkinek! A hely színvonalas és igényes. Az ellátás és a környezet is szuper. Nagyon jól éreztük itt magunkat és szívesen elmegyünk megint. A nyári pihenésünket is itt fogjuk tölteni. A strand fürdő is nagyon tetszett és szép a park is. Az elhelyezésünkkel is meg voltunk elégedve. Az ellátás is jó volt.