tóthblanka93

tóthblanka93 adatlapja

Ilyen vagyok
Vegetáriánus  •  Környezettudatos  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás  •  Kávésznob
Regisztráció2021.01.25
Utoljára itt2022.01.24

Kiváló 2021. január 28.a párjával járt itt
Bizony, hűha! Ez a hely engem rendesen meglepett - de jó értelemben! Igaz, az odajutás kissé kacifántos volt, véleményem szerint nem olyan könnyű megtalálni az éttermet. Egy rejtett kis kincs, ami mellett az ember viszonylag könnyen elmegy, ha nem tudja, mit keres. Na de ha már megtalálta. . .
Kiváló 2021. január 28.gyerekekkel járt itt
Rólunk annyit kell tudni, hogy nyáron imádunk teraszon hűsölni - a szóban forgó kávézó terasza pedig pont a főtér közepén helyezkedik el, hatalmas krémszínű ernyőkkel, kellő férőhellyel és aranyos, varrólábas asztalokkal. Érkezésünkkor pár percet ugyan várni kellett a helyre, de sokan voltunk rokonokkal és gyerekekkel együtt, úgyhogy ez nem róható fel.
Kiváló 2021. február 3.családjával járt itt
Kedvenc helyünk a Balaton környékén - ahányszor csak erre járunk, be kell mennünk. Igazi kávéházi élmény, főleg ha az ember szezon közben csöppen oda; a csodás nyüzsgés, fenséges italok, még fenségesebb édességek, kedves személyzet - ezek mind hozzájárultak, hogy erre a helyre gondolunk vissza a legszívesebben, ha a balatoni élményeket idézzük fel családi körben vagy barátokkal.