Vikárius Árpádné

Vikárius Árpádné adatlapja

Regisztráció2014.01.01
Utoljára itt2016.10.05

Átlagos 2023. május 19.a párjával járt itt
Többször voltunk ebben a szállodában, mindig többnyire megvoltunk elégedve a szállással, és az ellátással. Idén sajnos probléma volt a szemét elszállításával, a fürdőszoba tisztán tartásával is. Az étkezés a korábbi évekhez viszonyítva nagyon sokat romlott. A reggeli nagyon egyhangú volt, a vacsora pedig időnként ehetetlen.
Hotel Forrás Zalakaros válasza
Kedves Vikárius Árpád!

Köszönettel vettük visszajelzését!
Nagy örömünkre szolgál, hogy pihenésük helyszínéül minket választottak ismételten.
Köszönjük észrevételeit, tapasztalatai segítségével igyekszünk az észlelt problémákat a jövőben elhárítani és javítani rajtuk!
2023. július 7., , Hotel Forrás Zalakaros
Kiváló 2014. január 1.a párjával járt itt
Régen kerestem már egy ilyen igazi családias, barátságos szállodát, és végre ráakadtam a Nefelejcs Hotelre, ahol úgy fogadják az embert, mintha családtag lennék, és ez végig az ott tartozkodásunk alatt folyamatosan jelen volt. Bármilyen igényünk volt rögtön teljesítették. Legutoljára szilveszteri üdülésünket töltöttük ott, és csak mindenkinek ajánlani tudom.
2013. augusztus 27.a párjával járt itt
A szálloda a várakozásnak majdnem megfelelt. Két dolog volt amivel nem voltunk megelégedve teljesen. A kisebbik problémánk a szoba mérete volt, ami szerintünk kicsi volt, és ezáltal elég kényelmetlen is. Ebbe beletartozik a szekrény mérete is, és az erkély hiánya is.