Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred

Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül.

Hotel Szeleta Lillafüred - Pihentető napok
Pihentető napok
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Palota Lillafüred vélemények

Kiváló 2024. február 1.a párjával járt itt
Röviden csillagos 5-s.A szálláshely,a kiszolgálás,gasztronómia, környezet.Egyszóval szuper.Rengeteg látnivaló a környéken.
Nem csak a hely kulturált, de az oda érkező vendégek is.Nyugodt pihenést, kikapcsolódást kínál a szálloda.
1911
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 225 városban járt márFelfedező - 238 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1911 feltöltött kép
Kiváló 2023. november 3.a párjával járt itt
Csodás ez az egész kastély! Jól sikerültek a modern felújítások megtartva ahol lehetett a korabeli részeket. A szoba jó méretű, gyönyörű kilátásunk volt a hegyre és a Zsófia kilátóra. A reggeli és a vacsora minden igényt kielégítő bőséges választékú. A wellness is nagyon szép, tiszta, minden elem működött.
Hotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - Egyéb
Kiváló 2023. október 16.a párjával járt itt
Határozottan más érzés, mint egy standard szálloda, és ügyesen ki is használják pl. a QR kódos palotafelfedező játékkal, amivel a pincétől a toronyig bejártuk a szállót. (ilyen keskeny csigalépcsőn még nem jártam :)) Szuper kiszolgálás, kedves személyzet és bónuszpont a választható programokért, mint a kisvasutas ehető erdő túra.
Hotel Palota Lillafüred - Egyéb
Kiváló 2023. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Csodás gyönyörű környezetben található a Hotel Palota, egy káprázatos völgyben lépcsős kerttel és közvetlen a vízesés mellett. A szobákba is behallatszott a vízesés moraja. A konyhájuk sokrétű, finom és impozáns, előkelő.
Kiváló 2023. szeptember 22.családjával járt itt
A szálloda olyan, mint egy tündérkastély, gyönyörű káprázatos környezetben.Minden a vendégek kényelmét szolgálja,figyelmes volt a személyzet.Finom, bőséges,választékos kiszolgálás volt az étteremben is .Imádtuk,4 éjszakát töltöttünk el.
Hotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - KörnyékHotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Külső kép
Kiváló 2023. szeptember 3.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve a négy éjszakás ott töltött idő alatt. A látvány leírhatatlan, minden évszakban vissza mennénk. Aki csak teheti menjen kortól függetlenül.
Kiváló 2023. szeptember 2.a párjával járt itt
2023. április végén töltöttünk el 4 napot a Hotel Palotában. Több, mint 20 év után tértünk vissza ide, ahol nászutunkat töltöttük. Sajnos az időjárás nem volt hozzánk kegyes, az első két napon nagyon sok eső esett. A kisvasút és a libegő sem üzemelt még! !
Hotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - BelsőHotel Palota Lillafüred - BelsőHotel Palota Lillafüred - KörnyékHotel Palota Lillafüred - Környék
2023. június 13.a párjával járt itt
Jó: személyzet zömében segítőkész. A svédasztalos reggelinél többféle (4 féle ) rostos lé volt, több kávé automata üzemelt az ellátás érdekében. A pincérek a kiürült meleg ételt gyorsan feltöltötték, de a hideggel ( sajtok szalámik ) alig foglalkoztak. Nem tetszett : edények egy része mosatlan ( tányér, kés ) 3 tányért vettem elő mire találtam rendesen elmosogatottat.
Kiváló 2023. január 31.a párjával járt itt
Úgy gondoltuk férjemmel ránk férne egy kis feltöltődés és mivel az alföldön élünk, így a hegyvidéki pihenésre szavaztunk. Így esett a választásunk Lillafüredre és a Palota szállodára. Jártunk már ezen a környéken de csak kirándultunk most viszont 3 csodás napot töltöttünk el a szállodába.
Kiváló 2023. január 6.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. A környék Magyarország ékszerdoboza. Mindennap túráztunk: Megmásztuk az új kilátót, libegőztünk, kis vasutaztunk, pisztrángoztunk, körbe sétáltuk a Hámori tavat és megismertük - játékos feladatokon keresztül - a szálloda különböző termeit, sétáltunk a vízesésnél és a változatos tematikájú kertekben.
Hiányoltuk az esti táncos lehetőséget / szeptember volt/