weres0666

weres0666 adatlapja

Regisztráció2013.04.02
Utoljára itt2013.04.02

Átlagos 2013. április 2.a párjával járt itt
Tavaly augusztusban töltöttünk a szállodában egy hétvégét. Sajnos messze elmaradt a várakozásunktól. Valójában, "csak" a szobánkkal voltak jelentős problémák. Érezhető volt, hogy előttünk dohányoztak és mindent átitatott a cigifüst szaga. A minibárból hangyaraj özönlött szerteszét.
2013. április 2.a párjával járt itt
Egy időben gyakran megfordultunk ezen a helyen. Azt előre leszögezném, hogy az ételek minősége és ízvilága kifogástalan. A pizzák közül bármelyiket bátran ajánlom, bár mi a calzone szerelmesei voltunk. A 2 személyes sültes tálak is kiadósak és finomak. A környék hasonló éttermeihez/pizzériáihoz képest kissé drágább hely, de nem elrettentő mértékben (kb.
Kiváló 2013. április 2.a párjával járt itt
Tavaly decemberben jártunk itt. Negatívumként esetleg a zsúfoltságot és a számomra túlságosan össze nem illő designe-t hoznám fel, mely a berendezésben jelenik meg. A felszolgálók kitesznek magukért,előzékenyek, udvariasak, mosolygósak. Az adagok hatalmasak és nagyon finomak. Az ár nem a legolcsóbb, de messze elfogadható.