Zsuka38

Zsuka38 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2015.12.13
Utoljára itt2020.01.01

Kiváló 2016. június 13.barátokkal járt itt
Egy baráti társasággal jártunk itt. Nagyon tetszett a hely, a szamályzet nagyon szolgálatkész volt. Nyugdijasként voltunk ott, igénybe vettünk szállodai szolgáltatást, pl. masszás, de nem kaptuk meg a nyugdijas kedvezményt. Ez egyébként nem von le semmit, igy is nagyon tetszett. Az étteremben megfelelő mennyiségű, és minőségű étel volt.
Gyenge 2015. december 13.gyerekekkel járt itt
6 felnőtt, és három gyermekkel voltunk, de az étteremben nem tudtunk együtt vacsorázni, mert egyik nap sem tudtak 9 főre helyett biztosítani. Az éttermi választék pedig nagyon gyér, nem felel meg egy 4* szálloda szintjére. Azt nem tudják, hogy mi a baba barát szálloda, mert sem babakocsi, sem bili, vagy vécé szűkitő nem volt.
Velence Resort & Spa válasza
Kedves Vendégünk!

Sajnálattal olvastuk, hogy csalódottan távoztak szállodánkból. Nap mint nap arra törekszünk, hogy Vendégeink elképzeléseinek maradéktalanul meg tudjunk felelni. Az előre jelzett, konkrét asztalfoglalási igényeket minden esetben teljesítjük, a helyszínen felmerülő igényeket lehetőségeink szerint igyekszünk megoldani.
2015. december 14., Velence Resort & Spa
Kiváló 2016. június 13.gyerekekkel járt itt
Családdal unokákkal jártam itt legutoljára, és nem csalódtam. Minden évben 2-3 alkalommal töltöm itt a hét végémet, és még nem csalódtam. Rend tisztaság, és nagyon barátságos személyzet. Az étterem minden kérést teljesít. A medencékben mindig mennek az élmény elemek. Szeretném, ha reggel korábban nyitna, hogy egy jó reggeli úszást is be lehessen iktatni.