Retro feeling az alagsorban

Savoyai Kastélyszálló étterme RáckeveSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve a térképen

Átlagos 2016. májusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. június 14.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Májusban jártunk az étteremben, mivel rossz idő volt, bent tudtunk csak leülni. Gondolom jó idő esetén kint is lehet enni, ami kellemes lehet, mert a kastély kertje nagyon szép. Az étterem egy pincében van, ami hatalmas. Ottjártunkkor rajtunk kívül csak egy csoport volt, a pincében a nevetés, beszélgetés hangereje visszhangzott, ez elég zavaró volt. Amikor elmentek, olyan volt, mintha egy kriptában lennénk. Úgy tűnhet a leírásból, nekem semmi se jó, de csak azt próbálom érzékeltetni, hogy nem túl hangulatos a hely, legalábbis mi így éreztük. A berendezés alapján, valahogy úgy képzelem a hely pont ilyen lehetett 20 éve is.
Az ételek közepesek voltak, a kiszolgálás kicsit furcsa, bár alapvetően kedves volt a pincér, csak sokat tévedett, ami azért volt vicces, mert nem volt túl nagy a forgalom.
Az erdészné leves nem volt rossz, de nem okozott különösebb gasztronómiai élményt. Utána mozzarellát ettem spenótágyon, ami lényegében egy spenótfőzelék volt rajta egy mozzarellával.
A gesztenyepüré tejszínhabbal is csak közepes volt.
A cappuccinot azoknak ajánlom, akik szeretik a tejes kávét, mivel inkább arra hasonlított.
Nem valószínű, hogy mi visszatérünk az étterembe.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Savoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Étel/italSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Étel/italSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Étel/italSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - BelsőSavoyai Kastélyszálló étterme Ráckeve - Egyéb

Savoyai Kastélyszálló étterme további értékelései

2016.12.30családjával
A cím alapján a lányom 25. születésnapját tartottuk itt . Már a közeli éttermekben jártunk , és most egy különleges helyre szerettem volna Őt vinni . Sok jót hallottam az étteremről . Mondták , hogy svédasztalos ebédeltetés van , és kell ettől jobb ? Előtte körülnéztem a neten , és nagyon...
2016.10.31a párjával
Lassan búcsút veszünk Ráckevétől, de még van egy tervezett program, amit még otthon elhatároztam. A születésnapomon a Kastély éttermében ebédelünk. Lőn. A környezet csodálatos, erről 2 fotó. Nyáron nagy élmény lehet itt gyertyafényes vacsorát tartani. Az étterem eléggé eldugott, a pincében van,...
2016.09.24családjával
Isteni ízek jó hangulat szuper kiszolgálás. Imádok ide járni . Mindig friss ételek. Kert helység csodálatos, a kastély gyönyörű patinás.
Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös