István mindenütt jelen van

Szent István szobor RáckeveSzent István szobor Ráckeve a térképen

Átlagos 2022. novemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. november 14.
István király személye valamiért nagyon fontos a legtöbb magyar településnek, valami misztikus jelentőséget tulajdoníthat neki mindenki, de ez már ezer éve így van, a Homo Sapiens egyes egyedei nagyon kedvelik, ha uralkodnak felettük és ezért ujjonganak is vala. Általában a saját nemzetük uralkodói valami földöntúli istenkirályok, a más nemzeteké meg sunyi, alávaló, gonosz, ellenséges, stb. Mit tegyünk, így vagyunk berendezve. Ez a ráckevei István egy kifejezetten kellemes darab sok más típusú Istvánhoz viszonyítva, jókiállású férfi, elfogadható pózban, tartásban, igaz ugyan, valamennyien tudjuk, hogy ilyen kettőskeresztes almája nem lehetett neki, ahogy olyan jogara sem, mint II. Bélának, palástja, mint egy suba, de kicsire nem adunk, ilyen volt, oszt kész... ezt akkor most, mindent összevetve közepesre néztem én is.
Szent István szobor Ráckeve - Külső képSzent István szobor Ráckeve - EgyébSzent István szobor Ráckeve - Külső kép
Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár