Trianon-emlékmű Ráckeve

Szobor
Trianon-emlékmű Ráckeve
Trianon-emlékmű RáckeveTrianon-emlékmű Ráckeve

Trianon-emlékmű Ráckeve bemutatkozása

A Piacnak helyt adó Szegedi Kis István sétányon található a Trianon-emlékmű. A szobrot 2015. július 11-én állították fel.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Trianon-emlékmű Ráckeve vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 721 városban járt márFelfedező - 2307 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44395 feltöltött kép
Átlagos 2023. február 14.a párjával járt itt
Van ez a bizonyos hősök parkja Ráckevén a hídfőnél, aztán, ami belefér, van itt 56, világháború, honfoglalás, ami csak a témába összehozható. Ez a bizonyos trianonos kő meg olyan, mintha legurult volna a lejtőn, aztán itt állt meg. Éppen a napokban láttam, hatalmas, oszlopos, turulos, láncos kiszereléseket is a tárgyban, ehhez képest ez elég szerénynek tűnik.
Trianon-emlékmű Ráckeve - EgyébTrianon-emlékmű Ráckeve - Külső képTrianon-emlékmű Ráckeve - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 9 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.