Hirtelen ötlet

Bayer Cukrászda SalgótarjánBayer Cukrászda Salgótarján a térképen

Átlagos 2022. novemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2022. november 6.
Bevásárlásból tartottunk hazafelé, amikor egyik barátom meginvitált a Bayer cukrászdába.
Tőlünk nagyon kiesik, de igazság szerint. legalább 7 éve cukrászdába nem ültem be.. Pedig négyszer udvaroltam Balassagyarmatra, ahol két cukrászdájában rengeteg időt töltöttem el, elképesztően sok teát megkóstolva...
Kicsi a parkoló, de szerencsénk volt, így nem az út szélén álltunk meg. Belépve eléggé meglepődtem a széles választékon. Időt is kértünk a kedves hölgyektől, felmérni lehetőségeket.
Kinder Bueno szelet, illetve egy gyümölcsös, mellé cappucino, zéro coke. 2070 forintot fizetett rég nem látott barátom, kártya lehúzásával. Szervízdíj nem volt. Pulttól magunk vittük asztalunkhoz, de - vélhetően - ki is hozták volna.
Tehát ismét egy hely, ahol lehet kártyázni. Megjegyezném, ennek akadálya, meglepően sok esetben kapcsolat gyengesége, leolvasó hibája - kisebb forgalmú helyeken, gyakran könyörögni kell szerelőknek, hogy nézzék meg - karcos kártya, de banki karbantartás is lehet..
Cukrászda kicsi, de kulturált.. Fehér székek. Ettem már jobbat-rosszabbat. Nagyobb-kisebb szeletet.
Tudom ajánlani, ha valaki nem extra élményre vágyik.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos