2,6

Budapesti feltöltődés
Klebelsberg Kastély Budapest

Wok 'n Go - Auchan Solymár vélemények

Gyenge 2022. október 30.egyedül járt itt
Többször ettem már itt, de nem annyiszor, hogy megismerjenek. Úgy tűnik, az árak a személyzet kedvétől és a forgalomtól függnek. . . A kasszánál derült ki, hogy egy kis adag ételhez (1690. -! )-nem kacsa vagy marha,-, külön a köret, további 790 Ft. Gyerekek, ez így már éttermi ár(2580. -), 1 kanál zöldséges csirkeért! ! ! A minőség, a környezet viszont NEM AZ!
2082
Átlagos 2022. május 12.egyedül járt itt
Kis séta után a pilisborosjenői határban ide kukkantottam be enni, új fiú vagyok itt, idegen, hát nem sok ételbárt láttam, ez akadt az utamba először. Egészen rövid töprengés után valami tészta körettel valami csirkét kértem, (kicsi, nagy? legyen nagy. . . ) (kicsit csípős, ok, legyen kicsit csípős. . . .
Wok 'n Go - Auchan Solymár - BelsőWok 'n Go - Auchan Solymár - Étel/ital