Petőfi fája Szatmárcseke

városi Egyéb látványosság közül
Egyéb látványosság
Petőfi fája Szatmárcseke
Petőfi fája SzatmárcsekePetőfi fája Szatmárcseke

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Termál Apartman Panzió Nyírbátor

Petőfi fája Szatmárcseke vélemények

2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Érdekes 2022. október 17.a párjával járt itt
Nagyar község határában található az a már nem élő kocsányos tölgy melyet Petőfi fájának is neveznek. Hatalmas körkerülete még most is impozáns látványt nyújt. Körülötte szép kis park található. Nem bizonyított, hogy pont e fa alatt írt Petőfi verset, de az bizonyos, hogy a környéken. Nyugodt, csendes hely, érdemes pár percre megállni és tiszteletünket tenni.
Petőfi fája Szatmárcseke - Külső képPetőfi fája Szatmárcseke - Külső képPetőfi fája Szatmárcseke - Külső kép