Bodri Pincészet Vendégszobái Szekszárd

Tókert Fogadó Nagymányok - Ajándék éjszaka 6=7
Ajándék éjszaka 6=7
2024.08.08-ig
Tókert Fogadó Nagymányok
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Bodri Pincészet Vendégszobái Szekszárd vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 22.a párjával járt itt
Végre itt. A pincészet remek. Hatalmas birtok. Most még tavaszi előkészületek zajlottak, építkezések. Mi is beleestünk vmi kivetelezési problémába, így a lefoglalt Tó parti vendégházunkba nem tudtunk beköltözni. Helyette felajánlották a luxus apartmanjukat. Kedves gesztus. S ez valóban szép kilátás, luxus körülmény.
Bodri Pincészet Vendégszobái Szekszárd - Külső képBodri Pincészet Vendégszobái Szekszárd - KörnyékBodri Pincészet Vendégszobái Szekszárd - KörnyékBodri Pincészet Vendégszobái Szekszárd - Környék
Kiváló 2017. február 2.kollégákkal járt itt
Csapatépítőn vettünk részt itt. A személyzet nagyon kedves, mindenki jófej volt. Az ételek finomak voltak és bőségesek. A mi szobánk nagyon tágas volt, csak pár szönyeget hiányoltam, de lehet az időjárás miatt nem volt kint. . . . ? A környezet nagyon szép, nyugodt, csendes. Könnyen megközelíthető, tágas parkolóval rendelkezik.
Bodri Pincészet Vendégszobái Szekszárd - VendéglátásBodri Pincészet Vendégszobái Szekszárd - SzobákBodri Pincészet Vendégszobái Szekszárd - Szobák
2015. július 19.a párjával járt itt
Az ételek finomak voltak és a borok is. A kiszolgálás kedves. Viszont a szállás egyáltalán nem tetszett. Az ágy nem volt kényelmes, a szoba pici, ezért az elrendezése rossz. Az ágy betolva a falra, aki belül aludt csak a másikon keresztül tudott kimászni. Ebben van mit fejlődni.