Adria Kávézó Szentendre

Kedvezményes ajánlat félpanziós ellátással
2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Adria Kávézó Szentendre vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. május 19.a párjával járt itt
Több mint 10 éve jártunk náluk először, egy ismerős ajánlására. Azóta, ha épp éhesek vagyunk és Szentendre, akkor kizárólag ŐK! Családi, baráti összejövetelt is rendeztünk már náluk, soha nem ért minket csalódás. Az ételek minősége, az évek elteltével is változatlanul kiváló! A kiszolgálás -persze forgalomtól is függ- gyors és udvarias.
Szörnyű 2021. december 4.a párjával járt itt
Többször jrtunk már az Adriában, de a mai látogatásunk szörnyü volt. A tintahal karika mintha meg sem lett volna sütve, az, hogy teljesen íztelen volt már szinte meg sem lepett. Mikor szóvá tettük, nem ismerték el a minöségi problémát, csak késöbb, a fizetés után. A húsok semmilyen füszerrel nem kerültek közeli kapcsolatba, de ezek legalább meg voltak sülve. Az avokádó saláta vérszegény, a grill zöldség olajban tocsogott.
Kiváló 2020. július 5.a párjával járt itt
Először jártunk itt, megfogott a kis sarki étterem minket.
Fantasztikus ízek, kedves kiszolgálás ....
Kiváló 2017. január 5.a párjával járt itt
Évek óta járunk az Adriába és csak most jutott eszembe, hogy írjak róla. Nem is értem. A hely nagyszerű! Igazi mediterrán kaják, jó hangulat, nagyon közvetlen kiszolgálás, kellemes háttérzenék. Egyétek végig az étlapot, mert minden annyira jó és passzol, hogy azt leírni nem lehet. Az árak korrektek, fedik az adagok mennyiségét és minőségét.
Kiváló 2015. október 25.barátokkal járt itt
Ha az ember a HÉV végállomás felől indul a városközpont irányába, biztosan útba ejti, eltéveszteni sem lehet. A Bükkös-patakon átvezető kis hídon, egy saroképület előtt, árnyas fák alatt, a kék-fehér kockás abroszos asztalok jelzik, megérkeztünk, jó helyen járunk.
Adria Kávézó Szentendre - Külső képAdria Kávézó Szentendre - Külső képAdria Kávézó Szentendre - Étlap/itallapAdria Kávézó Szentendre - Külső képAdria Kávézó Szentendre - Külső képAdria Kávézó Szentendre - Külső képAdria Kávézó Szentendre - Külső képAdria Kávézó Szentendre - Külső képAdria Kávézó Szentendre - Külső képAdria Kávézó Szentendre - Egyéb
Kiváló 2015. október 10.a párjával járt itt
Amennyiben Szentendrén jár és szeretne valami finom, de könnyű ételt enni, akkor mindenképpen ajánlott. Az étlap nem túl hosszú, de annál ízletesebbek a fogások. A görög saláta nagyszerű, a csirkenyárs kiváló, az igazi ínyencséget, élvezetet, azonban a különböző mediterrán sajtok kavalkádja nyújtja a betérő vendég számára.
Kiváló 2014. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Mar egy honappal ott jartunk elott szemeztem a hellyel, feltuno volt, milyen hangulatos es mennyire sokan vannak ebedidoben (1-2 szabad asztal akad rovid idore, mert hamar elfoglaljak)
Egy hettel kesobb egyedul felmertem, es megertettem miert mennek oda olyan sokan. Viszonylag rovid az etlap (hiszen kavezo), de amit eddig megkostoltunk, minden nagyon finom es friss volt.
Kiváló 2014. június 10.gyerekekkel járt itt
Szentendre belvárosában az Apor hídnál található …. a bükkös patak partján ahol a gyeköcök tudnak játszani a szülők pedig az árnyas teraszon pihengethenek…balkáni ételek+finom borok+isteni limonádék ,kedves kiszolgálás…igazán családbarát hely :-))) nyitva. 12. 00-22.
Adria Kávézó Szentendre - Étel/italAdria Kávézó Szentendre - Étel/italAdria Kávézó Szentendre - EgyébAdria Kávézó Szentendre - Étel/ital