Péter Pál Polgárház Szentes

Péter Pál Polgárház Szentes
Péter Pál Polgárház SzentesPéter Pál Polgárház Szentes
Péter Pál Polgárház SzentesPéter Pál Polgárház Szentes

Péter Pál Polgárház Szentes bemutatkozása

A Petőfi Sándor utca és az Iskola utca sarkán álló épület az egykori Úri utca rangos polgárházainak legszebb, műemléki igénnyel megmentett objektuma. Homlokzata toszkán oszloppilaszterekkel tagolt, nyilas díszű ablakrácsai klasszicizáló hatásra utalnak, András-keresztes "legényszöktető" ablaka és sziromdíszes zászlótartója pedig romantikus beütést mutat.

Nyugi Tanya Magyartés - November 1.
November 1.
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Péter Pál Polgárház Szentes vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 708 városban járt márFelfedező - 2286 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44099 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. július 21.a párjával járt itt
Bizony, bizony, bizony, én egy múzeumban kamaszkodtam annak idején, egészen pontosan ebben a házban. Ez már több mint 50 éve volt, de ki tudná elfelejteni azokat az éveket? A barátom (aki azóta is az) hozzánk járt nyaralni a Balatonra, én meg cserébe az ő őseinek fészkébe jártam velük nyaranként Szentesre.
Péter Pál Polgárház Szentes - Külső képPéter Pál Polgárház Szentes - BelsőPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - BelsőPéter Pál Polgárház Szentes - BelsőPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - Külső képPéter Pál Polgárház Szentes - Külső képPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - Külső képPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - Külső képPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - BelsőPéter Pál Polgárház Szentes - BelsőPéter Pál Polgárház Szentes - BelsőPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - BelsőPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - BelsőPéter Pál Polgárház Szentes - BelsőPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - EgyébPéter Pál Polgárház Szentes - Külső kép