Olvasó nő szobor Szentes

Olvasó nő szobor Szentes
Olvasó nő szobor SzentesOlvasó nő szobor Szentes
Olvasó nő szobor SzentesOlvasó nő szobor Szentes

Olvasó nő szobor Szentes bemutatkozása

A szentesi városi könyvtár mellett találjuk az Olvasó nő egész alakos szobrát, mely Józsa Lajos alkotása. A bronzból készült nőalak egy padon ül és nyitott könyvet tart kezében. A könyv lapjain a szobrászművész neve, valamint az avatás éve olvasható.

Nyugi Tanya Magyartés - November 1.
November 1.
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Olvasó nő szobor Szentes vélemények

2082
Érdekes 2023. július 30.egyedül járt itt
Azt hiszem, a Péter Pál házból jöttünk éppen, közben Szentesen legeltettem vén szemem, amikor feltűnt egy zsinagóga. . . jéé, nahát, itt is volt. De nem is ez állított meg. Egy nő olvas egy padon. Igaz ugyan, hogy láthatóan fémből van, de akkor is. . . ebben a barbár, műveletlen korban az olvasó emberek szeme talán ki is van hegyezve egymásra.
Olvasó nő szobor Szentes - Külső képOlvasó nő szobor Szentes - EgyébOlvasó nő szobor Szentes - EgyébOlvasó nő szobor Szentes - EgyébOlvasó nő szobor Szentes - EgyébOlvasó nő szobor Szentes - EgyébOlvasó nő szobor Szentes - Egyéb