Melegített pizzaszeletek

La Pizza Di Fetta - Pizzaszelet Bár SzombathelyLa Pizza Di Fetta - Pizzaszelet Bár Szombathely a térképen

Átlagos 2017. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. március 20.
A belvárosban volt dolgom, és ha már így alakult, betértem a pizzázóba. Már régóta ki akartam próbálni, hírét csak reklámokból ismertem, ismerőseim közül senki nem említette, hogy járt volna ott.
Március elején a hűvös idő miatt még csak benti fogyasztás, illetve elvitel lehetséges. Elsőre csípőset kértem, Piccante szalámist ajánlottak. Elég furcsa alakú kolbász, de tényleg finom volt. Másodikként valami kukoricásra vágytam, de nem láttam. Semmi gond, megoldjuk - mintha csak Angela Merkel szájából hangzott volna: Wir schaffen das! Nos éppúgy félmegoldás született: az általam választott kész(!) pizzaszeletre kukoricakonzervet öntöttek és a pizzakemencében összemelegítették. Hozzáteszem, az első pizzaszeletet is melegítették. Az olaszos vonulat jegyében San Pellegrino üdítőket is kínálnak. A Chino fedőnevűt választottam, mely nekem gyömbéresnek tűnt. A narancsosat, citromosat már kóstoltam, vérnarancsos pedig nem érdekelt. Mint itthon a netről megtudtam, a Chinotta kínai törpefakéreg kivonatát tartalmazza. Azért kellett megnéznem, mert a dobozon nemhogy magyarul, de még emberi nyelven sem volt semmiféle felirat.
Nézzük a körülményeket. Elég kis hely, mosdó nélkül. Ezt csak azért tartom problémásnak, mert szívesen megmostam volna a kezem evés előtt. Ugyan van evőeszköz, de műanyag, mellyel öröm pizzatésztát vágni. Sőt a pizzaszeleteket egy-egy papírlapon adják. Felszolgálás nincs.
Összefoglalva: kaptam két szelet melegített pizzát, egy új üdítőízt. Kipróbálnám frissen a pizzát, hátha jobb.
Ételek / Italok:Átlagos
Tisztaság:Átlagos