Millenniumi emlékpark Tass

Így is ismerheted: Szent korona emlékhely
városi Egyéb látványosság közül
Egyéb látványosság
Millenniumi emlékpark Tass
Millenniumi emlékpark TassMillenniumi emlékpark Tass
Millenniumi emlékpark TassMillenniumi emlékpark Tass

Millenniumi emlékpark Tass bemutatkozása

A 2019. október 26-án felavatott Szent Korona-emlékmű alkotói dr. Fehér András, Szanyi Imre és Szántó Éva. Hajdanán Tasson adta át Szapolyai János követének I. Szulejmán oszmán szultán a Szent Koronát.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Millenniumi emlékpark Tass vélemények

2082
Érdekes 2023. november 22.a párjával járt itt
Kint, az 51-es országúton van egy nagy tábla, hogy Szent Korona emlékhely arra. . . nosza, mi sem kell több, fék, csikorgás, kormánytekerés, aztán lássuk! De legalább így módom volt Tasst is látni. A Szent Korona elég kacifántos táncot járt a történelem során, már vagy öt különböző helyen voltam, ahol dugdosták, rejtegették, néha elvitték, néha visszaadták.
Millenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - EgyébMillenniumi emlékpark Tass - Egyéb