Barakonyi Mária Tornabarakony

Barakonyi Mária Tornabarakony
Barakonyi Mária TornabarakonyBarakonyi Mária Tornabarakony
Barakonyi Mária TornabarakonyBarakonyi Mária Tornabarakony

Barakonyi Mária Tornabarakony bemutatkozása

A Barakonyi Mária szobor Réti-Szabó Sándor fafaragó keze munkáját dicsérő alkotás.

Kollár Vendégház Varbóc - Napi árak
Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Barakonyi Mária Tornabarakony vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 709 városban járt márFelfedező - 2288 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44129 feltöltött kép
Átlagos 2023. november 6.a párjával járt itt
A cím sugallata Anna nénitől származik, a kicsike idős nénitől, aki bebocsájtott minket a (szinte) saját templomába, amit egyedül tart karban és (szinte) egyedül is éli meg a hitéletét. Amikor kijöttünk a görögkatolikus hitvilágból, kérdezem is Anna nénit, hogy és mi az a furcsa, görbe, zöld szobor ott lent? Na, elmesélte.
Barakonyi Mária Tornabarakony - Külső képBarakonyi Mária Tornabarakony - EgyébBarakonyi Mária Tornabarakony - EgyébBarakonyi Mária Tornabarakony - EgyébBarakonyi Mária Tornabarakony - EgyébBarakonyi Mária Tornabarakony - Külső kép