Hotel Fortuna Zalakaros

Orwa Apartman II. Zalakaros
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel

Hotel Fortuna Zalakaros vélemények

A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Szörnyű 2014. április 3.a párjával járt itt
Én még ennyire lepusztult helyen soha nem jártam. Pedig még Albániába is eljutottam. Amikor megérkeztünk és megláttuk a helyet a párom közölte,hogy fordulhatunk is vissza. Nem tettük. Fölösleges róla mit írni. Érthetetlen,hogy ezt még nem zárta be az ÁNTSZ. (vagy az utódja)Az épületet a szentlélek tartja össze.
Átlagos 2014. március 9.a párjával járt itt
A reggeli bőséges, változatos, gyorsan töltötték a tálcákat. Ezen kívül azonban az egész csalódás volt. A szoba koszos, a konnektorok nem működtek, többször is szóltunk nem jöttek megjavítani. A fürdőszoba közepén egy lyuk tátongott. A személyzet bunkó és lassú. Tényleg csak aludni jó. Hál' istennek bogarak nem voltak.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. március 3.a párjával járt itt
Borzalmas, legjobb lenne bezárni a helyet. Udvariatlan kiszolgálás, a berendezés enyhén szólva régi. A szoba állapota borzasztó. Legalább kitakarították volna. Csoki papír a radiátor mögött, használt papír zsebkendő az éjjeli szekrényben. Az egész szobában csupán egyetlen konnektor működött. Persze minden reklamációnk süket fülekre talált.
Szörnyű 2014. február 26.gyerekekkel járt itt
A foglalás ügyintézése rendben volt, a recepción is kedvesen fogadtak minket. Nálunk volt tiszta ágynemű, de a fürdőszoba. . . hm. . . a korábbi hozzászólok képei felidézték a mieinket is. A fürdőhöz megkaptuk a kedvezményt, ott nagyon jól éreztük magunkat! No, de aztán a "vacsora"! . . .
Gyenge 2014. február 21.a párjával járt itt
2013. májusban járunk itt. Thermál Hotel Liget Zalakaros eléggé lepusztult, mind külső, mind a szobák tekintetében. A hűtőt külön kell igényelni, majd 12 órába telt mire hűteni kezdett. A reggeli elég szegényes, és csak a véletlennek köszönhető, hogy rájöttünk, hogy plusz
kaját is lehet kapni. Nem, ajánlanám ismerőseimnek.
Gyenge 2014. január 17.a párjával járt itt
Hát a személyzet megtesz mindent,de a retro kifelyezés is gyengén állja meg ahelyét, mert a bútorzat és a szobák ramaty állapotban vannak! persze egy részt már felújítottak,az jól néz ki,csak későn tudtuk meg hogy ugyan azért a pénzért ott is eltölthettük volna az öt napot!
Szörnyű 2014. január 3.a párjával járt itt
Nem akarok bunkó lenni,de ilyen ocsmány helyen még nem jártam és azt hiszem hogy a többi szálloda és hotel hírnevét is csak rontja és arról nem is beszélve,hogy a pénzünket a mai napig nem kaptuk vissza. Ha már hirdetik akkor legyen alapja és az ember azért a mai világban legalább elvárja,hogy minimum tisztaság,tiszta ágynemű, tv legyen. De ezen a helyen sajnos egyik sem volt. Nem ajánlom senkinek.
Szörnyű 2013. december 16.családjával járt itt
2013. januárjában lefoglaltam és kifizettem 4 éjszaka árát. November elején e-mailben megkérdeztem él-e a foglalásom, amire azt a választ kaptam, hogy él. Mikor lementünk két hét múlva, a két hónapja bezárt szálloda fogadott bennünket. Kiderült, hogy szeptember óta nem üzemel. Szégyen egy ilyen hely Zalakarosra! !
Szörnyű 2013. december 8. járt itt
Mindenkit üdvözlök. Év elején foglaltam, kuponos üdülés, azaz Filléres vakáció Zalakaroson címmel. December 13-14 volt foglalás. Szerettem volna biztosra menni, ezzel jártam jól. Egy automata üzenetet kaptam, miszerint felújítják a szállodát. Várom, hogy visszakapjam a pénzem, de erre a többi károsult leírásából szerintem nem lesz semmi.
2013. november 21.a párjával járt itt
Végig olvastam a sok értékelést, akkor mi a párommal nagyon jól jártunk! Már többször jártunk ott,igaz nem a legdrágább szálláshely volt, de meg voltunk elégedve, az udvarban lévő szobák egyikében laktunk évekkel ezelőtt, aztán meg a bezárt, felújításra váró első épületben is voltunk, akkor élhető volt. . .
Hotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - SzobákHotel Fortuna Zalakaros - Környék