Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros ★★★

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros
Belenus Thermalhotel Superior ZalakarosBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros bemutatkozása

Zalakaros egyik legcsendesebb részén, a gyógyfürdőtől mindössze 3 percnyi sétára található a családi tulajdonban lévő Belenus Thermahotel. A háromcsillagos szálloda két emeleten 40 kétágyas szobával várja vendégeit, 2004 ősze óta megújult belsővel, 2005 ősze óta pedig megújult külsővel.

A Belenus Thermalhotel Superior legnépszerűbb csomagjai

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
Belenusi pihenés félpanzióval (1 éjtől)
2025.12.24-ig
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenusi pihenés all inclusive ellátással (min. 2 éj)
Belenusi pihenés all inclusive ellátással
2025.12.24-ig
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros vélemények

Kiváló 2021. június 2.a párjával járt itt
Makulátlan tisztaság, kedves, udvarias személyzet, az ellátás kifogástalan, az ételek finomak, hatalmas választékkal. A wellness nagyon kellemes, jó ötlet hogy 21.00-ig van nyitva.
Kiváló 2021. május 27.a párjával járt itt
A szobával és az éttermi kiszolgálással nagyon elégedettek voltunk. A recepciónál segítőkészek voltak. Csendes környék. A Wellnes részleg nem zsúfolt. Parkolás biztosított. Közel van a fürdőhöz. Lehet kerékpárt kölcsönözni. Nem először voltunk itt és ha lehetőségünk lesz rá ismét elmegyünk.
Kiváló 2021. május 20.a párjával járt itt
Dunántúl gyöngyszeme, egy csoda.Szuper wellness, fantasztikus ételek, nagyszerű dolgozók, csendes környezet.Fenomenális
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kert
Kiváló 2021. május 17.a párjával járt itt
Nagyon jó kiszolgálás, jó a wellness részleg. Bőséges az ételválaszték, finomak a koktélok. Van kerékpár és robogó bérlési lehetőség.
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - VendéglátásBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - EgyébBelenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Medence/kert
Kiváló 2020. november 8.a párjával járt itt
Kedves személyzet, tiszta wellness, klassz konyha, mindennel meg voltunk elégedve, változatos reggeli meg vacsora
Szörnyű 2020. október 25.a párjával járt itt
A véleményemet folyamatosan törli 14 esetben , a válasza köszönő viszonyba sincs a reklamációval ! A munka társainak adott borravalót lenyúlja . A vendég előre utal vagy felmegy közben az ár elküldené a vendéget a pénzét lenyúlná . Szava hihetetlen , nem mutatkozik be , ha rábizonyítják , hogy nem mond igazat hátat fordít a vendégnek .
Kiváló 2020. október 17.a párjával járt itt
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk. Ennek oka az elégedettségünk. Jó elhelyezkedés,kedves személyzet,kiváló konyha és a tisztaság rend mindenhol kifogástalan. Ár -érték aranyban a legjobbak közé tartozik. Minden ősszel jó jelenne itt pihenni! Ajánlom mindenkinek! A welnessben nem kell várnod egy élmény elem vagy eszköz indítására.
Kiváló 2020. szeptember 22.a párjával járt itt
Személyzet ***** Étterem ***** Bár ***** Wellness ***** Tisztaság ***** Pihenés ***** Parkolás ok. Fürdő közel. Település központ könnyen elérhető. Csen és nyugalom van. Ideális pihanéshaz. Minden fantasztikus volt! A személyzet kedves, az ételek finomak és változatosak, az egész hotel szép és tiszta! Csak ajánlani tudom! Amint lesz szabadidő, megyünk vissza!
Kiváló 2020. augusztus 9.a párjával járt itt
Minden szempontból megfelelt csak ajánlani tudjuk mindenkinek
Szoba wellnes étkezés tökéletes
Kiváló 2020. augusztus 7.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat . Nagyon kedves volt mindenki . Finomak voltak az ételek ,jó a választék , tisztaságra is figyelnek , nem volt tumultus a medencében , jó hogy 21 óráig lehet használni wellnes részleget . Másnak is ajánlom , hogy próbálja ki .
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosÜdülő sor 4.
• szabadtéri úszómedence • szauna • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó
Wellness Hotel Szindbád