4200 Hajdúszoboszló, Szent István Park 1-3.
06 52 558 558
Menza étterem.
Szörnyű
2026. április 26.Az ételek ,már mint amit mi fogyasztottunk,átlagon aluli ! A rántotthús kb.3mm-re klopfolva,eléggé mócsingos. A petrezelymes krumpli hideg. Gulyásleves zsíros,kissé híg. A marhapöri faggyús,hideg. A kiszolgálás átlagos,tisztaság megfelelő .Az ár- érték arány az étel minősége miatt elég rossz .
Gyors ebéd
Átlagos
2025. október 18.Nagy forgalmú étterem,gyors kiszolgálással. Az ételek jó ízűek,de szerintem drága,éttermi árakkal,szervízdíjat is felszámolnak,ez nem korrekt,hiszen ki se jönnek a pult mögül! Főleg fürdőruhás vendégek voltak,de erre vannak berendezkedve. Ezt is kipróbáltuk.
paradicsomlé leves helyett
Átlagos
2025. április 25.A paradicsomlevesben nem volt semmi tészta, rizs, csak folyadékot kaptam. Legközelebb tegyetek bele betűtésztát, hogy ne csak paradicsomlevet igyak.