Nyereményjáték

Nyeremények:

A játék résztvevői között kisorsolunk egy két személyre és két éjszakára szóló ajándékutalványt a zalakarosi három csillag superior Belenus Thermalhotel vendégeként. A csomag a következőket tartalmazza:

• 2 éjszaka szállás bőséges büféreggelivel
  • reggelis ellátás igénybevételének lehetősége 50% kedvezménnyel
  • belső fedett élménymedence (32-34 C) kiúszási lehetőséggel, külső fűtött termálvizes medence (28-30 C), infra szauna, gőzbarlang, finn szauna, fűtött pihenő padok, kneipp-pad, trópusi élményzuhany, szauna dézsa zuhany
  • fürdőköpeny (felnőttek részére)
  • bármely masszázs igénybevételének lehetősége 50% kedvezménnyel (szabad kapacitás függvényében)

Olvasd el a következő rövid szabályzatot, és megtudod, hogyan vehetsz rész a játékban!

Csupán egy dolgot kell tenned:

Az alábbi keresőablakban válassz ki egy éttermet vagy szálláshelyet, amely vendégül látott, és pontozás illetve szöveges értékelés formájában írd le a véleményedet a szolgáltatásairól.

Nyereményjátékunkban részt vesz mindenki, aki az Ittjartam.hu portálon 2017. július 13. és 2017. augusztus 13. között lead legalább egy értékelést, akár étteremre, akár szálláshelyre; A sorsolás időpontja: 2017. augusztus 14.

keresés

TÖBB ÉRTÉKELÉS, NAGYOBB ESÉLY!

Ha több helyet is kipróbáltál az elmúlt egy évben, érdemes több értékelést is leadni, mert így sorsolásnál növeled az esélyeidet: akár egy beszámolóval is be lehet nevezni, de ha többet írsz, akkor kritikánként egyszer újra bekerül a neved a kalapba. Ha olyan helyet szeretnél értékelni, amelyet nem találsz az oldalon, írj egy sort nekünk (info@ittjartam.hu), és egy napon belül felvesszük.

Arra azonban figyelj, hogy amennyiben több értékeléssel szeretnéd esélyeid növelni, minden alkalommal tegyél eleget a játék összes feltételének.

Jó játékot, sok szerencsét kívánunk!

Előző játékunk nyertesei:

Fődíj: katai nevű felhasználónk "Nagyszerű szállás a Zsóry fürdő szomszédságában" című értékelésével két éjszakás ajándékutalványt nyert a hévízi CE Quelle hotel vendégeként.

2. hely: vmagdi nevű felhasználónk "Vizi paradicsom" című értékelésével egy 5.000,- forint értékű ajándékutalványt nyert a budapesti János Étterembe.
3. hely: Kyra nevű felhasználónk "Belváros közeli finomságok" című értékelésével egy 5.000,- forint értékű ajándékutalványt nyert a budapesti János Étterembe.
4. hely: Fecóka felhasználónk "Baráti eszem-iszom" című értékelésével egy 5.000,- forint értékű ajándékutalványt nyert a budapesti János Étterembe.

A sorsolást követő napon a nyereményjáték díjazottjait az IttJártam.hu portálon történő regisztrációkor megadott e-mail címükön értesítjük, valamint a felhasználónevüket az IttJártam.hu FaceBook oldalán is kihirdetjük. Ettől kezdve három hétig tudnak a nyereményért jelentkezni az info@ittjartam.hu e-mail címre küldött levélben – ezen határidő lejárta után a nyereményt biztosítani nem áll módunkban.