2314 Halásztelek, II. Rákóczi Ferenc út 54.
Nagyon szomorúan fordultam ki az ajtón
Szörnyű
2026. április 16.Köszönöm szépen a "szíves" kiszolgálást, kedves Hermina cukrászda! Kb. 10 percig álltam a pult előtt, úgy hogy meg sem kérdezte az Úr, hogy mit szeretnék. A több adagos kávéfőzés nagyon lekötötte őt. Így hát elmentem a konkurrenciához. Pedig nem csak egy fagyiért mentem be, hanem több darab...