Átlagos
2026. május 4.családjával járt itt 35 A hely szuper lenne, de a kiszolgálás az felháborító! A pincér az étlapot kivette a kezemből, amivel még nem végeztem, a desszerteket szerettem volna megnézni, de elvette, mondta hogy visszahozza ha végeztem a főétellel. A főételt egy óra múlva kaptuk meg, majd sem az étlapot, sem a pincért nem láttuk többet.
/Terítő,sem alátét nem volt az asztalon. /Volt több pincér, de azok nem jöttek a mi asztalunkhoz, bár csak 5 asztal volt kint a teraszon. A koszos tányérok még sokáig előttünk maradtak, nem vitte el senki, nem kérdezte meg senki, hogy jó volt-e az étel, vagy, hogy kérünk-e kávét vagy desszertet. Néha kinézet az ajtóból a teraszra a pincérünk; de nem jött hozzánk továbbra sem. Megnéztük a honlapon milyen desszertet szeretnénk, kinéztük, mivel a pincér továbbra is váratott, nem tudtunk rendelni tőle, ezért bementünk és bent a pultnál rendeltünk meg a desszerteket, amire mondták, hogy mindjárt hozzák, de ez is fél óra lett mire megkaptuk. Ez a hely egy borzasztó rossz emlék marad nekünk! Ezt az éttermet senkinek nem ajánlom, sokat kell még fejlődniük!
Milyennek találod ezt az értékelést?
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.