bububinder

bububinder adatlapja

Regisztráció2014.05.13
Utoljára itt2021.05.19

Gyenge 2014. május 13.gyerekekkel járt itt
2 éjszakát töltöttünk el a hotelba. A szauna nem müködött idöhöz volt korlátozva Reggeli, vacsora,gyenge és hideg . Étterem zárva a kávé ihatatlan a gyümölcslé vizezett, nem ajálom jo szivvel senkinek, Egésznap hideg volt mert esett az eső a vizes ruhákat nem lehetett megszáritani, Fürdö viz 32 fok helyet talán volt 26-27 fok.
Jó hely a Lazulásra -

Castrum Termálpanzió & Kemping Lenti

2018. április 23.a párjával járt itt
A szobák kényelmesek igaz a tusoló javitásra szorulna. Tisztasággal minden rendben volt,személyzet segitö és amiben tudtak segitettek is. Reggeli rendben volt,böséges és megfelelö Fürdön nagy volt a tisztaság medencék kényelmesek voltak és nem volt zsufoltság. Étterembe az ital árakat nem a magyar péztárcákhoz van igazitva,de sikerült megoldani.
Felhasználó fényképei:
Castrum Termálpanzió & Kemping Lenti -
Nagyon vendégszeretök -

Castrum Termálpanzió & Kemping Lenti

Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel Köszönjük Rend tisztaság és az ételek kiváloak. Fürdöhely nagyon megfelelt a pihenéshez. Ár-érték arányban nagyon megfelelt,kiszolgálás nagyon kedves és segitő. A választék nagyon jó volt. Az sem elhanyagolhato hogy ingyenes a fürdö használhato és a szauna használata.
Felhasználó fényképei:
Castrum Termálpanzió & Kemping Lenti -