Cdiem360528

Cdiem360528 adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Burger-imádó  •  Gasztro-guru  •  Édesszájú  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Mindenevő
Regisztráció2023.10.02
Utoljára itt2023.10.02

Kiváló 2023. október 2.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen lett kialakítva ez a kávézó, fogyasztás közben csodálhatjuk a balatoni panorámát. Finom sütik vannak és a kávé is jó. Egyetlen negatívuma, hogy kevés az ülőhely és általában sok vendég van, így többnyire várakozni kell. De legalább lehet nézelődni addig. :)
Kiváló 2023. október 2.a párjával járt itt
Egy dizájnos, tiszta, esztétikus kávézóról beszélhetünk a Balaton mellett. Gyönyörű a kilátás a Balatonra, finom a kávé és a limonádé is. Negatívumok, hogy a kávézó mellett nem lehet megállni, az út túloldalán van a parkoló, a rendkívül forgalmas útszakaszon nehézkes és veszélyes az átjutás a kávézóhoz.
Kihagyhatatlan 2023. október 2.családjával járt itt
Az egyik legszebb látnivaló Magyarországon. Kissé fárasztó a feljutás, de megéri, csodálatos látvány tárul az ember elé. Belátni a környéket, illetve a Balatont is. Hozzátartozik a vár szépségéhez a várudvar, valamint a szuper éttermek is.
Felhasználó fényképei:
Szigligeti Vár Szigliget - Szigligeti Vár Szigliget - Szigligeti Vár Szigliget - Szigligeti Vár Szigliget - Szigligeti Vár Szigliget - Szigligeti Vár Szigliget - Szigligeti Vár Szigliget -