Ellus

Ellus adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Természetbarát  •  Kuponvadász  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2017.04.12

Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Párommal már egy ideje terveztük, hogy jó lenne elmenni valamerre pár napra. Sopronhoz mindkettőnk szíve húzott, így ide foglaltunk szállást. A Dolmány Vendégházat azért választottuk, mert ahhoz képest amilyen közel van a belvároshoz, még olcsó is. A szállásadók kedvesek, e-mailben vettem fel velük a kapcsolatot.
Kiváló 2016. május 30.családjával járt itt
2015. szeptemberében jártunk a Paripa Csárdában, egy lagzi keretén belül. A hely szépen berendezett, tánctér megfelelő méretű volt, és a hangulat a tetőfokon. A pincérek készségesen szolgáltak fel újabb és újabb fogásokat, mellé pedig italokat. Finom és egységes ízek, jól összeillő fogások.
2016. május 30.családjával járt itt
Sokszor jártam már a Bástya Étteremben, volt részem ballagási ebéden, vagy éppen halotti toron. Minden alkalomhoz megfelelően állnak hozzá. A kiszolgálás gyors, az alkalmazottak kedvesek. A hely kinézete megnyerő, felépült egy jól kialakított stílus köré. Személy szerint nagyon tetszik az épületben lévő ebédlő, és a hozzá csatolt, kívül kialakított nagyobb vendégfogadó helyiség.