Gavril

Gavril adatlapja

Regisztráció2016.10.12
Utoljára itt2017.06.14

Kiváló 2016. október 12.a párjával járt itt
A kiszolgálás gyors volt és udvarias. Az ételek kiválóak, az adagok bőségesek. A menüben sokféle étel szerepel, így mindenki talál kedvére valót. Borult esős októberi délután nagyon jól esett forró és ízletes húslevesük. Az étterem igényesen berendezett, nagyon kellemes a hangulata. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek.
Kiváló 2016. október 12.a párjával járt itt
Szép, és igényes szobák, gyönyörű környezet és kilátás. Interneten találtuk a panziót, maximálisan meg voltunk elégedve vele. 2 éjszakát töltöttünk ott. A környéken túrázáshoz, kiránduláshoz választottuk. A Szalajka-völgy bejárata 1 utcányira van, pár perc sétával megközelíthető. Nyugodt békés, csendes környezet, pihenésre ideális.
Felhasználó fényképei:
Hegyi Panzió Szilvásvárad -
Kiváló 2017. június 14., csoporttal járt itt
Sport csapattal vettük igénybe a vendégházat. Teljesen meg voltunk vele elégedve. A konyha jól felszerelt, minden igényt kielégítő. Az orfűi tó és környéke csodálatos. Remek lehetőséget biztosított a nyugodt pihenésre, kikapcsolódásra és sportolásra. Az apartman tulajdonosa nagyon kedves és rugalmas volt.
Felhasználó fényképei:
Doki Vendégház Orf? -