Hannibal1

Hannibal1 adatlapja

Regisztráció2018.06.03
Utoljára itt2018.06.03

Szörnyű 2018. június 3.a párjával járt itt
Kritikán aluli hely. Ma ettünk itt Görög, illetve Kentucky burger tálakat. A padló mocskos, ragadós, az asztal szintúgy (du. 3 óra). A takarításnak szinte nyoma sincs. Minden bútor kopott, régi, bár még az előző észrevétel nélkül ezzel nem is lenne nagy baj. A kiszolgálás unott, mogorva, pedig mindenki fiatal.
Kiváló 2018. június 3.a párjával járt itt
Fantasztikus hely! Csak a borkóstolás részét próbáltuk, viszont arról csakis jókat tudunk mondani. A párommal kettesben voltunk itt egy péntek este, és bár volt egy másik csoport is, az "idegenvezetőnk", Ági, nagyszerűen bánt velünk. Teljesen laikusként érkeztünk, viszont számtalan érdekes dolgot hallottunk, láttunk.
Kiváló 2018. június 3.a párjával járt itt
A párommal a június első hétvégéjét töltöttük el itt. Már a kocsibejárónál behajtva láttuk, hogy nagyon jól sikerült választanunk. A parkoló igényesen kialakított, bár kissé szűkös, de a parkolás így is gond nélkül megoldható. A hátsó kis kert a különböző stílusú kiülőkkel nagyon megfogott minket, szívesen ittuk meg ott a reggeli kávénkat vagy ültünk ki beszélgetni este.