H. Gitta

H. Gitta adatlapja

Regisztráció2015.09.27
Utoljára itt2015.09.28

2015. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Gyakran járok ide a családdal, mert pár utcányira lakom tőle, ezért pontosan tudom, hogy mit várhatok. A fagyik terén nagyon magas a színvonal, van itt mindenféle, legalább 30 különféle íz, diétázóknak wellness-fagyik szintén többféle ízben, kinézetre is nagyon guszta egytől egyig mind. A másik profiljuk a pizza, ami szintén nagyon jóféle.
Kiváló 2015. szeptember 27.a párjával járt itt
Többször jártam már itt, és rendeltünk is tőlük ételt, és még egyszer sem csalódtam. Jártam Indiában, így van fogalmam arról, milyen ízekkel kellene találkoznom egy indiai étteremben, és ebből a szempontból eddig itthon ez az első és egyetlen számomra autentikus hely.
2015. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Rendszeresen járok ide, meg vagyok elégedve a sütiválasztékkal, van itt hagyományosabb vonal (alsó szint) és modern sütiköltemények (felső szint). Tortát is többször rendeltem már náluk, bármilyen figuratortát elkészítenek akár hozott kép alapján is. Mivel sokan vannak itt mindig, a kiszolgálás időnként futószalagszerű, lehetne kicsit figyelmesebb vagy kedvesebb.