JózsefJános
2000

JózsefJános adatlapja

Nyugdíjas tengerimádó vagyok
Lehetőleg nem szervezett utakra mmegyek, saját utitervvel, ha lehet saját járművel.
Nem kedvelem a sokcsillagos óriáshoteleket és a túl nyüzsgő környezetet. Mindenhol a tájegységre jellemző, házias jellegű ételeket kínáló, kios éttermek érdekelnek.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó  •  barátkozó
Regisztráció2018.11.09
Utoljára itt2019.01.17

2018. január 2.a párjával járt itt
A kemping apartmanjában mindíg jól érezzük magunkat társaságunkkal együtt. Már többször pihentünk ott különböző évszakokban. Most sajnáltuk, hogy a szilveszeriproram szervezése nem sikerült, de kellemes meglepetés volt a házhoz szállított ajándék vacsora. Az étel bőséges volt, és kiváló!
2019. január 2.barátokkal járt itt
Két másik, hasonló korú párral együtt foglaltuk a szállást, kértünk lehetőséget közös összejövetelre. Maradéktalanul sikerült, össze tudtunk ülni egy kis koccintásra, beszélgetésre. Nem zavart senki, és mi sem zavartunk senkit. Kis sétával a településen könnyedén elérhettünk éttermet, üzletet, rendezvényt és a tavat.