Jutka1

Jutka1 adatlapja

Pécsi nyugdíjas vagyok. Szeretek kirándulni, utazni ,szép helyeket meglátogatni. Élményeket gyűjteni . Amennyire eü. állapotom engedi. :)
Nővéremmel, vagy kedves ismerőssel utazom. Tömeg közlekedek. :) Többnyire kellemes éttermet választunk ,jó ár-érték arányban. Glutén -laktóz intoleranciám van így válogatni vagyok kénytelen.
Ilyen vagyok
Vegán  •  Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Táplálkozástudatos  •  Természetbarát  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Kuponvadász  •  Csipegető  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Szakács is vagyok.
Regisztráció2023.09.18
Utoljára itt2023.10.12

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 18.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes sétaút, tájékoztató táblákkal. Gondozott, rövid de így az idősebbeknek és a kicsi gyerekeknek is bejárható . Nincs emelkedő,, lejtő,, tényleg kellemes időtöltést nyújt. Pihenni is lehet séta közben, vannak padok és asztalok, sőt tűzrakó hely is. :)
A patak vize gyönyörű tiszta. Lehet,, iható is.
Felhasználó fényképei:
Vízfő tanösvény Orf? - Vízfő tanösvény Orf? - Vízfő tanösvény Orf? -
Kihagyható 2023. október 12.barátokkal járt itt
Busszal érkeztünk a településre. Nehéz volt megtalálni ,hogy honnan is indul ? Jobbára vízfolyásba ment felfelé, köves -sziklás terepen. A kilátóig egy pad sem volt ahol pihenni lehetne. A fák túlnőttek , nincs panoráma. A csodabogyó jelek több helyen is hiányoztak. Eléggé bozótos a felfelé de a lefelé jövő út még rosszabb.
Felhasználó fényképei:
Csodabogyó tanösvény Siklós - Csodabogyó tanösvény Siklós - Csodabogyó tanösvény Siklós - Csodabogyó tanösvény Siklós - Csodabogyó tanösvény Siklós - Csodabogyó tanösvény Siklós - Csodabogyó tanösvény Siklós - Csodabogyó tanösvény Siklós - Csodabogyó tanösvény Siklós - Csodabogyó tanösvény Siklós -