Kocsmaturista

Kocsmaturista adatlapja

A Kocsmaturista oldal blogisztikusa vagyok. Arra tettem fel az életemet 2015-ben, hogy minél érdekesebben körbekocsmatúrázom Magyarországot és a környező európai országokat, kényelmes, felfedező tempóban. Ez a folyamat azóta is tart és nyomon követhető.
Ha ide értékelést adok, az felelősséggel pont annyira őszinte, mint amennyire a weboldalamon is az. Nem leszek olyan érintetlen és naiv a témában, de a saját élményeimet is vendégszemszögből élem át, ezért szívesebben értékelem a kedvenc helyeimet, mint kritizálom azokat, amelyikek nem váltak be.
Nem nyilatkozom azt, hogy a kedvenceimnek soha nem ismerem meg a tulajdonosait, de sokakat pont azért ismertem meg, mert a helyeik a kedvenceimmé lettek.
Leginkább kocsmákba járok, de gyűjtőfogalomként kezelve ezt a szót. Szociális ivókat értek ez alatt. Lehet ez kocsmahangulatú bárpulttal rendelkező étterem is, romkocsma, gasztrókocsma, kultúrkocsma, tematikus dízájnkocsma, régi borozó, modern kisüzemi söröző, biliárdszalon, klub, alkoholválasztékkal is bíró kávéház, de akár "késdobáló" is. Nem szemlélek kritikusan, inkább pozitívan, a józ élmény számít, és az értékközvetítés.
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Sörkedvelő  •  Kultúraéhes  •  Kocsmaturista
Regisztráció2018.01.22
Utoljára itt2019.01.05

Kiváló 2018. január 26.egyedül járt itt
Nagyon kellemes meglepetés Kecskeméten. Durván naprakész és széles választékú kisüzemi söröző. Nagyon nagy arc a tulaj, Attila. Szuper pultos Beatrix. Hat sör változó sör csapon, és rengeteg a hűtőben. Vicces retrótáblák körben és egy jó félhomályos kocsmahangulat uralkodik. Rendezvények, csapfoglalók, príma vendéglátás!
Kiváló 2018. január 26.barátokkal járt itt
Egy megvalósult törzsvendég utópia, hiába egy utcára csak a bulinegyedtől. Itt az vendégek számítanak egymás rendszeres jelenlétére és örülnek egymásnak. Jönnek ide messziről, szemből, fentről, vissza a múltból. Aki egyszer betalál, vissza is tér.
Kiváló 2018. január 26.barátokkal járt itt
Rég jártam már itt, de az emlékek örömteliek. Intelligens beszélgetések és vendégek. Jó hangulatok, kocsmabulik, volt, hogy az egész kocsma együtt énekelt. Különböző korosztályok, különböző karakterek. Régi kocsmahangulat, lefoglalható külön terem, finom melegszendvics vagy töprötyűs tál. Éjszakai buszok is futnak a közelben.