Szörnyű
2026. május 5.a párjával járt itt 152026. 05. 04-én elvitelre kértem rizstésztát és ananászos csirkét. Sajnos másnapra gyomorrontásos tüneteim jelentkeztek, ami miatt nem volt jó tapasztalat az étellel kapcsolatban.
Ugyanakkor fontos kiemelni, hogy a kiszolgálás kifejezetten kedves volt, a pultosok segítőkészek, és az üzlet tisztaságával sem volt semmilyen probléma.
3Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Milyennek találod ezt az értékelést?
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.