Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
A strand területén egy láthatóan ittas vagy bódult állapotban lévő fiatalember vizipisztollyal lövöldözte a vendégeket. Apárom teljesen kulturált hangnemben megkérte, hogy legyen szíves abbahagyni, különösen azért, mert többször a fülünkbe lőtt. Erre az illető agresszívan reagált, kiabálni kezdett velünk, és láthatóan konfliktust keresett. Viselkedése fenyegető vol, és úgy tűnt,hogy mindenképpen verekedést szeretne provokálni. A legszomorúbb az volt, hogy a 7 éves kisfiunk nagyon megijed a történtektől. Sehol nem találtunk biztonsági személyzetet,aki közbelépet volna, és felszólította volna az illetőt a viselkedése befejezésére. Ráadásul a kisfiunk a medencébe elvágta a lábát, mert a csempe több helyen sérülttel van törve. Ez véleményünk szerint balesetveszélyes állapot. A történtek miatt alig egy óra elteltével kénytelenek voltunk elhagyni a strandot, pedig egy nyugodt,kellemes családi programra készültünk. Nagyon csalódottak vagyunk mert úgy éreztük,hogy sem a vendégek biztonsága, sem a nyugodt pihenés feltételei nem voltak biztosítva. Bízunk benne hogy a panaszunkat ki vizsgálják és a jövőben nagyobb figyelmet fordítanak a vendégek biztonságára, valamint a strand területén előforduló agresszív viselkedések kezelésére.