Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!
SzGa112
0000

SzGa112 adatlapja

0Értékelés
0
0
0
0
Bemutatkozás
nem ismert
Így utazok, így járok étterembe
nem ismert
Regisztráció2026.06.28
Utoljára itt2026.06.28

Néhány kiemelt értékelés

Szörnyű 2026. június 28.családjával járt itt
A gyros és a hekk is katasztrófa! Nem ajánlom senkinek a helyet viszont az árak az egekben.A halat nem tudják megsütni,de legalább megsózhatták volna! A gyros tálhoz kb 3dk húst kapsz ami olyan mintha megfőzték volna!