A gyros és a hekk is katasztrófa! Nem ajánlom senkinek a helyet viszont az árak az egekben.A halat nem tudják megsütni,de legalább megsózhatták volna! A gyros tálhoz kb 3dk húst kapsz ami olyan mintha megfőzték volna!
Bronz 5 értékelés kell még ehhez
Ezüst 15 értékelés kell még ehhez
Arany 60 értékelés kell még ehhez
Rubin 125 értékelés kell még ehhez
Smaragd 250 értékelés kell még ehhez
Gyémánt 500 értékelés kell még ehhez
Országjáró Még 10 városban kell járnia
Felfedező még 10 elsőként írt értékelés kell
Népszerű író még 20 hasznos szavazat kell
Aktív tag még 10 értékelés kell ehhez az év végéig